Mielno
ambasador
O NAS OFERTA CENNIK GALERIA REGULAMIN KONTAKT
Noclegi w Mielnie
Noclegi w Mielnie
Noclegi w Mielnie

Regulamin

W Hotelu i jego bezpośrednim otoczeniu obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu w tym również e-papierosów

W trosce o zapewnienie Państwu spokojnego i bezpiecznego pobytu w naszym Pensjonacie prosimy o zapoznanie się i przestrzeganie poniższego regulaminu.

Regulamin AMBASADOR VILLA :
1. Doba hotelowa trwa od godziny 14:00 do godziny 10:00 dnia następnego.
2. W Hotelu obowiązuje cisza nocna od godziny 22:00 do godziny 8:00 rano.
3. Zabrania się nadmiernego hałasowania na terenie Hotelu, powodowania nieprzyjemnych zapachów, ani innych rzeczy, które przeszkadzają, szkodzą czy irytują pozostałych Gości Hotelu.
4. W pokojach hotelowych nie można przechowywać ładunków niebezpiecznych – broni i amunicji, materiałów łatwopalnych, wybuchowych i iluminacyjnych.
5. Gościom nie wolno dokonywać jakichkolwiek zmian w pokojach hotelowych i ich wyposażeniu w tym przestawiania mebli .
6. Gość powinien zawiadomić Recepcję o wystąpieniu szkody niezwłocznie po jej stwierdzeniu.
7. Gość hotelowy nie może przekazywać pokoju osobom trzecim, nawet jeżeli nie upłynął okres, za który uiścił należną za pobyt opłatę.
8. Każdorazowo opuszczając pokój Gość powinien zamknąć okna, wyłączyć telewizor, zgasić światło, zamknąć krany instalacji wodociągowej, sprawdzić zamknięcie drzwi.
9. Osoby niezameldowane w Hotelu mogą gościnnie przebywać w pokoju hotelowym od godziny 7:00 do godziny 22:00.
10. Hotel zastrzega sobie prawo do pobrania przy zameldowaniu pobrania depozytu gotówkowego w wysokości należności za cały pobyt.
11. Dzieci poniżej 12. roku życia powinny znajdować się na terenie Hotelu pod stałym nadzorem opiekunów prawnych. Opiekunowie prawni ponoszą odpowiedzialność materialną za wszelkie szkody powstałe w wyniku działania dzieci.
12. Gość hotelowy ponosi pełną odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia wyposażenia i urządzeń technicznych Hotelu, powstałe z jego winy lub z winy odwiedzających go osób. Hotel zastrzega sobie możliwość obciążenia Gościa za wyrządzone szkody po jego wyjeździe.
13. Hotel nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenia i utratę samochodu lub innego pojazdu należącego do Gościa, przedmiotów w nim pozostawionych oraz żywych zwierząt, niezależnie od tego, czy pojazdy te zostały zaparkowane na parkingu hotelowym czy poza terenem Hotelu.
14. Hotel może odmówić przyjęcia Gościa, który podczas poprzedniego pobytu rażąco naruszył Regulamin, w szczególności poprzez wyrządzeniu szkody na mieniu hotelowym lub mieniu Gości, szkody na osobie Gościa, pracowników Hotelu lub innych osobach przebywających w Hotelu..
15. Gość może bezpłatnie odwołać rezerwację do 14 dni przed przyjazdem. Gość zostanie obciążony zaliczką rezerwacji w przypadku odwołania rezerwacji w ciągu 14 dni przed przyjazdem. 

Ambasador VillaKontakt

76-034 Mielno
ul. 1-go Maja 7B ( obok Poczty)

tel. 94 31 66 250   |   kom. 797 635 168

e-mail:
ambasador.mielno@wp.pl

 

Panel    |    Wszystkie prawa zastrzeżone © agencja Reklamy | drukarnia UV IGA-Druk    |    realizacja: agencja Reklamy | drukarnia UV IGA-Druk